NOĆ PLANINARA (12.12.2014.)

NOĆ PLANINARA - PLAKAT - 2014

Prošle smo godine planirali nekako u isto vrijeme. Rekosmo kako se planinari najradije sastaju i druže u planinama i s planinama. Ali, poslušali su mnogi kako ponekad treba „okrenuti stranu“, zastati u hodu, okupiti se na jednome mjestu, sa svih strana, potražiti staroga ili naći novoga prijatelja, poznanika, planinara ili ljubitelja hodanja i planina. I bilo je uspješno, više od 130 planinara okupilo se prošlogodišnjega prosinca u hotelu Neboder u Rijeci. I bi nam dobro.

I zato smo odlučili ponoviti sve skupa i ove godine. Kažu da je druga godišnjica najteža. Nadamo se da ćete pokazati da nije i da ćemo se i ove godine okupiti u lijepom broju.

Nađimo se stoga i ove godine na NOĆI PLANINARA, provedimo nekoliko ugodnih sati u društvu onih koji cijene iste vrijednosti i vrline kao i mi, zaželimo si unaprijed bolju nadolazeću godinu.

Odabrali smo petak, 12. jer je to Međunarodni dan Planina. Provedimo ga zajedno!

Pozovite prijatelje, prijavite se u svojim matičnim društvima.

NOĆ PLANINARA

u petak, 12. prosinca u hotelu „Neboder“ (Rijeka)

s početkom u 19,00 sati

PROGRAM:

• Piće dobrodošlice
  • Pozdrav domaćina
  • Večera (buffet): više vrsta hladnoga predjela

tri glavna jela

više vrsta deserta

povoljne cijene pića

• Ples uz ALEDORE
  • Gost(i) iznenađenja!
  • Tombola

Cijena po osobi je 80,00 kuna (uključeno: večera, glazba, najam dvorane – piće nije uključeno).

Prijave i uplate obavljaju se u matičnim društvima

Vidimo se na NOĆI PLANINARA!

Dodatne informacije: 098 338 005, www.rijeckiplaninarskisavez.hr

Organizacijski odbor: Nada Sirnik, Milena Čabrijan, Ariana i Neven Blažević, Damir Konestra