5. Dan planinara Rijeke – 5.5.2018.

Dragi prijatelji, planinari, ljubitelji prirode, građani Rijeke

Riječki planinarski savez petu godinu za redom organizira Dan riječkih planinara u povodu Dana oslobođenja Rijeke koji se slavi 3. svibnja.

Ovogodišnji Dan planinara Rijeke održava se 5. svibnja

Donja Vežica – Draški potok – Solin – Sopalj – Kalvarija – Dujmići – Žurkovo

Želja nam je da se kao i ranijih godina skupe svi ljubitelji prirode, oni koji vole kretanje i druženje, te planinari i da prođu predviđenu stazu uz vodiče Stanice planinarskih vodiča Rijeka (SPV), da sudjeluju u druženju i obilježavanju Dana planinara Rijeke. Staza vodi kroz prekrasnu i živopisnu prirodu nadomak Rijeke, a većini građana Rijeke tako malo poznatu. Stoga, biti će nam veliko zadovoljstvo ako se odazovete pozivu i sudjelujete na 5. Danu planinara Rijeke.

Riječki planinarski savez – Popović Darko, predsjednik

P R O G R A M

08,00 – 8,30 SAKUPLJANJE UČESNIKA na Donjoj Vežici (okretište linije 6) uz piće dobrodošlice

08,30 – POLAZAK NA POHOD uz vodiče SPV Rijeka