NOĆ PLANINARA

Noc2015Noć planinara, u organizaciji Riječkog planinarskog saveza, polako postaje tradicijom. Pred nama je treće druženje uz zabavu i ples. Rekosmo kako se planinari najradije sastaju i druže u planinama i s planinama. Ali, poslušali su mnogi kako ponekad treba „okrenuti stranu“, zastati u hodu, okupiti se na jednome mjestu, sa svih strana, potražiti staroga ili naći novoga prijatelja, poznanika, planinara ili ljubitelja hodanja i planina. I bilo je uspješno, više od 130 planinara okupljalo se do sada na prethodne dvije noći u hotelu Neboder u Rijeci. I bilo nam je dobro.

Nađimo se stoga i ove godine na NOĆI PLANINARA, provedimo nekoliko ugodnih sati u društvu onih koji cijene iste vrijednosti i vrline kao i mi, zaželimo si unaprijed bolju nadolazeću godinu.

Odabrali smo petak, 11. kako bismo mogli dočekati Međunarodni dan Planina, što se obilježava 12. prosinca. Dočekajmo ga zajedno!

Pozovite prijatelje, prijavite se u svojim matičnim društvima.

NOĆ PLANINARA

u petak, 11. prosinca 2015. u hotelu „Neboder“ (Rijeka)

s početkom u 20,00 sati

PROGRAM:

• Piće dobrodošlice
  • Pozdrav domaćina
  • Večera (buffet): više vidi u prilogu „Jelovnik“

povoljne cijene pića

• Ples uz ALEDORE
  • Tombola

Cijena po osobi je 80,00 kuna (uključeno: večera, glazba, najam dvorane – piće nije uključeno).

Prijave i uplate obavljaju se u matičnim društvima – rok do 9. prosinca

Vidimo se na NOĆI PLANINARA!

Dodatne informacije: 098 338 005

PLAKAT – NOĆ PLANINARA